Części zamienne do Renault kupuj w profesjonalnym sklepie

23 czerwca 2019

Potrzebujesz części do Renault Kraków? Kliknij tu

Auta Renault wciąż cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci doceniają rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, że w 2014 r. nasi rodacy kupili ponad 3500 pojazdów Megane i 5500 modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Sporym zainteresowaniem klientów cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym roku zakupiono blisko 2800 sztuk tego modelu.

Części zamienne Renault – jakie często się psują?

Masz już wymarzony auto i pragniesz jak najodpowiedniej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do różnych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w bogato zaopatrzonych sklepach online. Można w nich odnaleźć elementy silnika, podwozia, układu chłodzenia i nadwozia, jak i wiele pozostałych. Z opinii klientów wynika, że często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu uskarżają się właściciele Clio. Podobne problemy mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jednakże w tym wypadku szwankują też zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów części Renault

Systematyczne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych są gwarancją długiego korzystania z samochodu tej marki. Dostępne w sklepach internetowych części są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, które chcą samodzielnie wymienić niesprawne podzespoły.

Dane adresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]