Glitter Injections

Czym wyróżniają się kosmetyki marki Glitter Injections?

17 grudnia 2016

Make-up to coś zdecydowanie więcej niż ledwie widoczne cienie do powiek wykorzystywane wówczas, gdy przygotowujemy się do pracy. To również makijaż wieczorowy, który może być znacznie bardziej odważny. Z myślą o paniach, które w każdej sytuacji chcą zachwycać swoją prezencją, powstała marka Glitter Injections. Oferuje ona wyjątkowe kosmetyki do wizażu, które z pewnością musi posiadać każda dziewczyna lubiąca czasem poszaleć.

Glitter Injections – poznajmy tę firmę nieco bliżej

Firma Glitter Injections założona została przez Jessicę Wong. Od pierwszych dni istnienia marka stawia na zachowanie wysokiej jakości oferowanych produktów. Wyróżniają się one nadzwyczaj starannie ustalonym składem, dzięki któremu przygotowany z ich pomocą makijaż jest wyjątkowo trwały. Flagowe kosmetyki firmy, dzięki którym stała się ona świetnie rozpoznawalna na rynku, to cienie zamknięte w specjalnej strzykawce i prasowane cienie do powiek z dodatkiem brokatu. Pomimo domieszki brokatu doskonale trzymają się powieki, nie obsypują się oraz naprawdę bardzo szybko wysychają. Cienie te cechują się także wyjątkowo nasyconymi barwami, co sprawia, że makijaż jest zdecydowany i na pewno nie przejdzie niezauważony. Duży wybór produktów Glitter Injections można bez problemu znaleźć w sklepach internetowych.

W jakich przypadkach warto sięgać po cienie Glitter Injections?

Wizaż przygotowany cieniami brokatowymi jest bardzo popularny w fotografii na potrzeby reklamy. Sięga się po niego także podczas sesji w stylu glamour bardzo często goszczących na łamach prasy wydawanej z myślą o kobietach. Jednak nie oznacza to, iż brokat nie może być stosowany też przez panie na co dzień: taki mieniący się makijaż jest wszak niezastąpiony na imprezy. Jest świetny tak na na Sylwestra, jak i zwykłej domówce. Za sprawą kosmetyków Glitter Injections spojrzenie zyskuje niesamowity wygląd.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]