nowoczesne pokrycia dachowe, blachy na rąbek

Dach na lata – użyj wytrzymałych paneli dachowych na rąbek

11 kwietnia 2020

Blachy na rąbek to coraz częściej stosowana forma pokrycia dachowego. Czym się odróżnia od pozostałych pokryć dachowych? Czemu opłaca się w nie zainwestować? Prezentujemy blachy na rąbek stojący i sposoby ich użycia.

Blacha na rąbek stojący – do różnorodnych stylów architektonicznych

Panele dachowe na rąbek zyskują coraz szersze grono zwolenników, dlatego że doskonale godzą funkcjonalność z zaletami estetycznymi. Pięknie prezentująca się oraz wytrzymała blacha na rąbek może być stosowana zarówno w przypadku obiektów budowlanych, w których potrzebna jest reperacja pokrycia dachowego, jak i nowoczesnych budowlach. Ten materiał budowlany może być zastosowany na dachach dwuspadowych i płaskich, a także na dachach o skomplikowanej więźbie. Blachy na rąbek są przywożone na teren budowy w formie niezbyt dużych arkuszy. Można je ułożyć błyskawicznie oraz bez większych komplikacji. Takie pokrycie dachowe idealnie współgra z rozmaitymi stylami architektonicznymi (przykładowo ze stylem minimalistycznym lub dworkowym), a przy tym jest mocne oraz odporne na rdzę.

Nowoczesne pokrycia dachowe – zminimalizuj koszty budowy

Blacha na rąbek stojący przewyższa tradycyjne rozwiązania pod względem odporności i wykorzystanej technologii. Panele te są wykonywane z grubej blachy, a następnie powleczone specjalną powłoką, która gwarantuje osłonę przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi, jak m.in. woda czy promieniowanie słoneczne. Blacha na rąbek jest do kupienia w wielu modelach, co umożliwia dopasowanie jej do indywidualnej wizji architekta. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się także do obniżenia wydatków związanych z budową – wyraźnie ograniczają ilość odpadów, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Decydując się na użycie paneli dachowych na rąbek, warto nabyć ten materiał wprost od dystrybutora.

Dane adresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08