akcesoria do alkoholu

Etykiety i kapturki termokurczliwe – akcesoria do alkoholu

6 kwietnia 2020

Samodzielna produkcja alkoholi, kiedyś bardzo popularna, dziś powraca do łask. Do poszukiwań skłaniają nas nie tylko względy finansowe (nalewki przyrządzane samodzielnie są o wiele tańsze od tych ze sklepu), ale także pociąg do eksperymentów, możliwość przygotowania napojów według naszych upodobań i satysfakcja jaka płynie ze spożywania swoich alkoholi. Większość osób, które samodzielnie sporządzają domowe napoje, wybiera nalewki, piwo, winolub cydr, acz nie brak też miłośników domowego bimbru. Jednak niezależnie od tego, w jakich trunkach się specjalizujemy, powinniśmy posiadać właściwe akcesoria.

Które akcesoria do alkoholu są najważniejsze?

Produkcja alkoholu w domu jest niemożliwa bez akcesoriów i naczyń do fermentacji – odpowiednich rurek, pojemników, korków czy balonów. Poza tym do każdego typu alkoholu wymagane są odmienne akcesoria – w przypadku wina jest to na przykład prasa do owoców, zaś dla piwa – chłodnice i kotły. Do rozlewu alkoholi nieodzowne są z kolei takie akcesoria jak kapslownica lub korkownica. Na tym jednak lista koniecznych akcesoriów się nie kończy, jako że butelki z napojami trzeba stosownie oznaczyć.

Akcesoria do alkoholu – etykiety na butelki i kapturki termokurczliwe

Etykiety na bimber albo inne alkohole domowe jesteśmy w stanie wykonać samemu. Znacznie lepiej będą się natomiast prezentować butelki z dekoracyjnymi etykietami na wódkę i zabezpieczającymi korek kapturkami, które możemy zaserwować podczas towarzyskich imprez lub bez wahania wręczyć najbliższym w charakterze prezentu. Szczególny typ takich akcesoriów to etykiety weselne, które możemy przylepić nie tylko na własnych alkoholach, ale również tych nabytych w sklepie i zaakcentować tym samym charakter bankietu.

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]