Klasyczne i nowoczesne ozdoby ślubne do włosów

27 maja 2017

Wesele to wydarzenie, o którym od dzieciństwa myśli gros kobiet. Ale nie tylko ślubna kreacja jest tego dnia ważnym detalem. Panna młoda potrzebuje także wyszukanych akcesoriów.

Jakiego rodzaju ozdoby ślubne do włosów są obecnie popularne

Wykwitnie wykonane koronkowe weloniki, które okalają włosy i plecy panny młodej są nieustannie wyszukiwanymi detalami na tak doniosłą ceremonię. W kolorze kości słoniowej, bladoróżowe, srebrne – najważniejsze, że muszą być dopasowane do koloru ślubnej kreacji. Wsuwki na głowę posiadające kunsztowne detale (np. kryształki i piórka) także są bardzo trendy. Pamiętajmy, że ozdoby ślubne do włosów muszą być skorelowane z charakterem panny młodej – inaczej będzie ona źle się czuć w nawet najmodniejszej kreacji.

Ozdoby ślubne do włosów – standardowe czy nowoczesne

Miłośnicy standardowych akcesoriów uważają, że takie ozdoby ślubne do włosów wciąż będą wyglądały elegancko. Jeśli jednak nie podzielamy tego poglądu, to nie bójmy się zaszaleć. Zdecydujmy się na okazałą woalkę opadającą na buzię, uczesanie ozdóbmy klipsem z piórkami. Zdarza się, że nie posiadamy niestety ustalonego wyobrażenia naszej ślubnej stylizacji. Należy wówczas poszukać inspiracji w sklepach internetowych, bowiem posiadają one świetną ofertę stroików do włosów i woalek w dobrych cenach wraz z dowozem do naszego mieszkania. Z pewnością nie będziemy zawiedzione znakomitą marką i przystępną ceną kupionych akcesoriów.