List czy statuetka – jakie podziękowania dla rodziców wybrać

18 czerwca 2016

Podziękowania dla rodziców to bardzo istotny składnik wesela. Wręczane są najczęściej po pierwszym tańcu, a wiążą się z przekazaniem rodzicom rozmaitych upominków. Współcześnie tego typu postać podziękowania staje się ważnym wydarzeniem weselnym.

Ułóż fantazyjne podziękowania dla rodziców

Najczęściej spotykaną formą podziękowania jest oczywiście list zadedykowany rodzicom, przekazywany na uroczystości weselnej. Jeśli nie zostaliśmy obdarzeni talentem literackim, najlepiej poszukać gotowych tekstów w internecie. Jednak jeśli pragniemy zaskoczyć naszych rodziców i uczynić, że bankiet weselny będzie wspominany przez wiele lat – warto bardziej się postarać. Prezentowanie w trakcie zabawy weselnej przyszykowanych przedtem przez parę młodą filmów z podziękowaniami stało się niezwykle modne. Taka postać prezentu ofiarowanego rodzicom niesamowicie wzrusza. Modne jest też wręczanie albumów ze zdjęciami.

Wzruszające podziękowania dla rodziców – wypróbuj nasze patenty

Warto pomyśleć też o odmiennej formie podziękowania dla rodziców. Może to być bilet do opery, a jeśli rodzice są wielbicielami ekskluzywnych trunków – wytrawne wino. Z pewnością zachwyci również ozdobna statuetka w postaci serca wykonana z kryształu, na której wygrawerujemy wzruszającą dedykację i datę ślubu. Taki prezent można postawić w salonie. W sklepach on-line nabędziemy wiele podarunków, które będą świetne jako podziękowanie.