Misie pluszowe – najlepszy pomysł na prezent

12 listopada 2017

W sklepach pojawiają się nieustannie unowocześniane i udoskonalane zabawki dla dzieci: do integracji sensorycznej, stymulujące wyobraźnię albo nawiązujące do słynnych motywów z filmów bądź książek. Miś pluszowy jest jednak nieprzemijającą zabawką, która zapewne nigdy nie trafi do lamusa. Jest też znakomitym prezentem, nie tylko dla dzieci.

Misie pluszowe – dla maluchów i dla zakochanych…

Trudno wskazać inny tak uniwersalny prezent, jakim jest miś pluszowy. Każdy będzie zadowolony z takiego podarunku, a szczególnie dziecko, dla którego będzie to uwielbiana przytulanka i pocieszyciel dziecięcych smutków bądź obrońca przed wieczornymi strachami. Misiek pluszowy to również ponadczasowe, uroczy pomysł na podarunek z okazji imienin, walentynek czy urodzin bliskiej osoby. Wymowa takiego podarunku jest zawsze jasna – pluszowy miś to symbol przywiązania, miłości, czułości – samych pozytywnych uczuć. Duże znaczenie ma także fakt, iż misie pluszowe są nie tylko piękne i rozbrajające, lecz również miękkie oraz puszyste, czyli miłe w dotyku, co dodatkowo wzbudza przyjemne skojarzenia i czyni pluszową maskotkę-misia gadżetem stosownym na prezent.

Jakie misie pluszowe można znaleźć w sprzedaży?

Pluszaki często nie mają tradycyjnej formy, jak miś Teddy, typowy przedstawiciel swojego „gatunku”. Mnogość ich wariantów sprawia, iż łatwo można zaskoczyć bliską osobę, a nawet uczynić prezent bardziej praktycznym. Jak to możliwe? Wystarczy spojrzeć na misie w postaci zakładek do książki, które wyglądają uroczo, a przy tym są niezaprzeczalnie przydatnym gadżetem. Wzruszający upominek, na przykład na święta, stanowią misie-anioły. Doskonałym podarunkiem z okazji Gwiazdki będą misie zimowe, zaś szczególnie wielkie uczucia świetnie wyrażą pluszowe misie w rozmiarze XXL. Imponujących rozmiarów pluszaki są też niezastąpionym elementem wystroju pokoju dziecka. Każdy może zatem znaleźć pluszowe miśki odpowiednie dla tego, kogo chce obdarować. Przy ich poszukiwaniu należy jedynie pamiętać, aby stawiać na wysoką jakość, czyli najlepiej misie ręcznie uszyte z wysokogatunkowych materiałów, które będą pamiątką przez lata.