Niezawodny radiotelefon Baofeng UV–5R

1 października 2016

Krótkofalówka Baofeng UV-5R to urządzenie używane do zdalnej komunikacji. Jego cechy powodują, że sprzęt ten jest bardzo chętnie nabywany przez odbiorców. Jakie ma cechy i jak można używać krótkofalówek?

Radiotelefon Baofeng UV-5R – dla pracowników ochrony

Krótkofalówki są niesamowicie praktycznymi urządzeniami – są pomocne w bardzo wielu dziedzinach. Przeważnie stosuje się je do ochrony osób i mienia, np. w czasie monitorowania imprez masowych. Dzięki nim ochroniarze mogą sprawnie porozumieć się między sobą. Identyczne zastosowanie mają krótkofalówki używane w trakcie robót budowlanych. Dzięki nim płynnie odbywa się komunikacja pomiędzy operatorem dźwigu a pracownikami na ziemi. Wykorzystują je także firmy geodezyjne. Poza tym krótkofalówki sprawdzają się dla ekip ratunkowych, wspomagają uprawianie sportów drużynowych – jak na przykład paintball. Krótkofalówka Baofeng UV-5R to urządzenie, które znakomicie spełnia swoje zadania nawet w trudnych warunkach. To dwupasmowy radiotelefon, który wyposażono w duży ekran i moc 5 watów, dzięki czemu jest wyjątkowo funkcjonalny.

Radiotelefon Baofeng UV-5R – funkcjonalny sprzęt

Radiotelefon Baofeng UV-5R ma blokadę klawiatury, ton 1750 Hz oraz funkcję dual watch i jest najczęściej kupowanym urządzeniem firmy Baofeng. Pozwala na komunikowanie się na wiele kilometrów, dzięki czemu pozostawia w tyle konkurencję. Dołączona ładowarka sprawnie doładowuje baterię. Dodatkowo krótkofalówka Baofeng UV-5R posiada funkcje VOX oraz ma funkcjonalną klawiaturę. Marka Baofeng to wiodący producent krótkofalówek, który zapewnia najlepszej jakości sprzęt. Jest on przydatny nie tylko w firmach ochroniarskich, ale może być też stosowany przez klientów prywatnych. Wybierasz się na grzyby? Zainwestuj w radiotelefon Baofeng UV-5R.