Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane – wytrzymałość i elegancja

4 stycznia 2020

Dowiedz się więcej o nowoczesnych drzwi wewnętrznych drewnianych

Drzwi drewniane to nadal wspaniałe rozwiązanie, używane zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i mieszkaniach utrzymanych w tradycyjnym tonie. Jakie są zalety drzwi drewnianych? Przedstawiamy najważniejsze cechy oraz wariant wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi drewniane przetrwają lata

Drewno to ekologiczny materiał, który właściwie konserwowany utrzyma się w bardzo dobrym stanie nawet dziesiątki lat, a zastosowany jako detal aranżacji wnętrza powoduje, iż staje się ono bardziej nastrojowe i ciepłe. Nowoczesne techniki pozwalają doskonale dopasować parametry drewna z zapotrzebowaniem współczesnego konsumenta, co skutkuje wykonaniem drzwi cechujących się wyrafinowanym wyglądem i wysoką ergonomicznością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo wyróżniają się niskim stopniem rozszerzalności (a więc nie ulegają deformacji) i właściwą izolacją cieplną. Opcja wykończenia ich wierzchniej warstwy dowolnym kolorem, lakierem lub bejcą sprawia, iż tego typu drzwi odnajdziemy w wnętrzach wszelkiego rodzaju – zarówno hołdujących stylu retro, jak i mieszkaniach zaprojektowanych we współczesnej, minimalistycznej stylistyce. Na rynku dostępne są drzwi drewniane wykonane z sosny, dębu czy mahoniu, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, zabezpieczone lakierami wodnymi, modele z progiem lub bez i masę innych rodzajów, które zachwycają walorami estetycznymi i doskonale wyglądają przez lata.

Drzwi wewnętrzne drewniane do każdego domu

Potrzebujesz drzwi drewnianych na wymiar? Chciałbyś założyć w swoim domu albo biurze skrzydła drzwiowe o nieszablonowych rozmiarach lub niekonwencjonalnym formacie? A może marzą Ci się drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne? W takiej sytuacji rekomenduje się zlecić to zadanie wykwalifikowanym przedsiębiorstwom, które oferują darmowy pomiar, profesjonalne konsultacje, a także opcję wykonania projektu na indywidualne zamówienie. Oknostol oferuje drzwi najwyższej jakości, jednocześnie gwarantuje 5-letnią rękojmię na swoje produkty. Drzwi wewnętrzne drewniane można dopasować do wszelkich życzeń zamawiającego i np. wykończyć je szkłem – między innymi szybami fazowanymi, witrażowymi czy piaskowanymi, co z pewnością podnosi ich estetykę i walory użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane mogą być również zaopatrzone w zamek z wkładką, a drzwi do toalety – w system zamykania łazienkowego.

Dane adresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]