Pawilon ogrodowy – mocna konstrukcja łatwa w montażu

24 grudnia 2018

Planujesz urządzenie imprezy w ogrodzie i zastanawiasz się nad odpowiednim zadaszeniem, pod którym schronią się goście na wypadek załamania pogody? A może chcesz zamówić profesjonalny namiot-pawilon? Dowiedz się, jakie przeznaczenie posiadają pawilony ogrodowe i o czym warto pamiętać przy wybieraniu namiotu.

Zastosowanie pawilonów ogrodowych

Obecne na rynku pawilony ogrodowe świetnie sprawdzą się w czasie rodzinnych uroczystości i ważnych imprez. Zostały opracowane z myślą o rocznicach, przyjęciach typu baby shower, rodzinnych zjazdach, złotych godach, weselach w plenerze, urodzinach i innych znaczących wydarzeniach, zasługujących na najlepszą oprawę. W sprzedaży dostępne są namioty typu gwiazda, jak również modele dwuspadowe. Pawilon ogrodowy chroni uczestników imprezy nie tylko przed opadami deszczu, ale także przed intensywnym promieniowaniem słonecznym. Nowoczesny namiot-pawilon może również zapobiec skraplaniu się wody w środku pawilonu – służy do tego fartuch retencyjny. Zamówić można namioty całoroczne i sezonowe (posiadające wodoodporne poszycie). Dobór stosownego modelu winien być uzależniony od indywidualnych potrzeb.

Pawilony ogrodowe – nieskomplikowane w montażu oraz trwałe

Pawilony ogrodowe charakteryzują się mocnym szkieletem i mogą zachować się w nienaruszonym stanie przez kilka lat, a intuicyjne składanie oraz rozbiórka pawilonu sprawiają, iż sprosta temu każdy, kto przynajmniej raz rozkładał standardowy namiot. Namiot-pawilon można ustawić na różnych rodzajach podłoży – trawiastym lub betonowym. Pawilony ogrodowe posiadają również specjalne ocynkowane stopy kotwiące, gwarantujące stabilność całego szkieletu.