Pióra do wycieraczek Bosch

19 sierpnia 2016

Firma Bosch – producent wycieraczek do aut

Firma Bosch od lat zajmuje się produkcją części samochodowych. Duży popyt na produkty firmy Bosch, spowodowane jest zastosowaniem przez nią nowoczesnych rozwiązań. Jednym z jej wytworów są wycieraczki do auta. Do wynalazków nowej generacji można zaliczyć: wycieraczki z napędem rewersyjnym, spojlerem, czy zastosowaniem gumy syntetycznej. Produkcja obejmuje wiele gatunków wycieraczek do auta.

Wycieraczki samochodowe AEROTWIN

Jazda stanie się prostsza, gdy zastosujesz innowacyjny sposób czyszczenia szyb, za pomocą wycieraczek samochodowych AEROTWIN, firmy Bosch. Sprężysta i płaska szyna wyparła klasyczną konstrukcję przegubową. Ścisłe przyleganie do krzywizny szyby.

Wycieraczki Bosch – model TWIN

Wycieraczki do aut pochodzące z serii TWIN, dzięki zamontowanemu Quick Clip (uniwersalnemu adapterowi), są łatwe do demontażu. Ich odporność i trwałość są zasługą metalowego ramienia, wzmocnionego sztyftami. Instalacja spojlera po stronie kierowcy w wycieraczkach Bosch powoduje idealne przyleganie do szyby, także przy bardzo dużych prędkościach.

Postaw na bezpieczeństwo podczas jazdy – zakup dobre wycieraczki

Wszystkie wspomniane wcześniej cechy wycieraczek do auta firmy Bosch, odpowiadają za bezpieczeństwo oraz komfort jazdy. Dlatego warto zakupić dobre wycieraczki, zajmującego znaczącą pozycję na rynku części samochodowych producenta.