Portfel damski ze skóry – dodatek dla eleganckiej kobiety

13 maja 2016

Portfele damskie to miejsce przechowywania dużych nominałów, kart kredytowych, grosików i mnóstwa różnych paragonów. Mamy go przy sobie wszędzie, ma prawo więc nie przetrwać zbyt długo. Czym trzeba kierować się podczas kupowania portfela damskiego, żeby był porządny i zniósł częste używanie przez dłuższy czas?

Dobierając portfel damski zainwestuj w skórę naturalną

Wybór porządnej klasy surowca, z którego wyprodukowany jest damski portfel, jest niewątpliwie nadrzędnym założeniem. Najrozsądniej zainwestować w akcesoria wyprodukowane z naturalnej skóry, gdyż są ewidentnie trwalsze i bardziej wytrzymałe niż sztuczne imitacje. Przy dobrej ochronie, mogą przetrwać nawet dziesięć lat intensywnej eksploatacji. Gdy zauważymy, że portfel zaczyna tracić swój wcześniejszy wygląd – mamy możliwość oddać portmonetkę do renowacji, czym zajmuje się kaletnik. Dodatkowo, portfele damskie uzyskane ze skóry licowej to synonim stylu i dobrego gustu. Stanowią idealny dodatek dla każdej szykownej kobiety, której zwyczajnie nie przystoi wyciągać z torebki brzydkiej podróbki z ekologicznej skóry czy innego niskiej jakości materiału. Specyficzna woń naturalnej skóry posiada także wielu miłośników, którzy uznają takie portfele za niezwykle eleganckie i wysokogatunkowe.

Zadbaj o środowisko – używaj skórzanego portfela damskiego

Fakt, że podlegają one organicznemu rozkładowi, jest niezwykle ważnym obecnie motywem, sprzyjającym rozpowszechnieniu wyprodukowanych z naturalnych surowców portfeli damskich. Sprzedawcy skórzanych dodatków podkreślają, że portfele damskie wykonane z dobrych jakościowo składników są nieszkodliwe dla ekosystemu i nie zatruwają Ziemi. Jedynym minusem dla malkontentów jest wygórowany cennik tych produktów, z drugiej strony rozważmy, jak wiele plastikowych portfeli będzie zalegać przez lata na śmietniskach, kiedy możemy mieć jedyny trwały portfel damski z naturalnego tworzywa. Oprócz tego, będzie on również stanowił idealny prezent (na przykład dla mamy na imieniny).