Producent drzwi wewnętrznych – drewniane produkty standardowe i na wymiar

22 lutego 2023

Dowiedz się więcej o drzwiach drewnianych na wymiar na https://www.oknostol.com.pl.

Oknostol to przedsiębiorstwo, które może pochwalić się ponad 15-letnią praktyką w produkcji różnego rodzaju elementów stolarki okiennej i drzwiowej. Lata funkcjonowania na polskim rynku sprawiły, że jego fachowcy gwarantują klientom wysoką jakość wytwarzanych produktów oraz usług. Ramy okienne firmy Oknostol charakteryzuje nie tylko ich niezawodność, ale również wysoka funkcjonalność, uzyskane dzięki zastosowaniu w toku ich wykonywania nowoczesnych technologii. Poza oknami w ofercie Oknostol znajdziemy również drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o znakomitych parametrach. Przy opracowaniu, wytwarzaniu oraz montażu elementów stolarki otworowej pracownikami przedsiębiorstwa kieruje troska o osiągnięcie czterech ideałów: wysokiej jakości produktów, całkowitego komfortu ich użytkowania, absolutnego bezpieczeństwa, jak również satysfakcji klienta.

Oknostol – producent drzwi i okien drewnianych z Limanowej

Oknostol jako producent drzwi drewnianych oraz okien charakteryzuje się wysoką troską o jakość własnych produktów. Produkowane przez przedsiębiorstwo drzwi drewniane na wymiar to idealne rozwiązanie dla klientów, którzy szukają niecodziennych, ale całkowicie ergonomicznych oraz solidnych produktów. Gwarantują one lokatorom maksymalny komfort – efektywnie zabezpieczają przed zewnętrznymi hałasami i stanowią doskonałą izolację cieplną, co ma znaczenie nie tylko w sezonie grzewczym, ale także podczas nasilonych upałów. Ten producent drzwi drewnianych nadzwyczaj duży nacisk kładzie też na kwestię bezpieczeństwa swoich wyrobów, w związku z tym są one zaopatrzone w nowoczesne systemy utrudniające włamania. Wszystko uzupełnia ich niepowtarzalne, atrakcyjne wzornictwo. Drzwi drewniane Oknostol utrzymują przez długi czas zarówno zalety wizualne, jak i swoją funkcjonalność, ponieważ produkowane są wyłącznie z surowców wysokiej jakości.

Producent drzwi drewnianych – darmowe konsultacje

Ten wykonujący drzwi wewnętrzne małopolski producent daje się zauważyć też na polu obsługi klientów. Wszyscy, którzy zdecydowali się na skorzystanie z usług Oknostol mogą liczyć na darmową konsultację przy doborze odpowiedniego modelu drzwi, jak również pobranie wymiarów w mieszkaniu, co da pewność, że zamontowanie drzwi przebiegnie bez przykrych niespodzianek. Najbardziej wymagający klienci mają zaś sposobność zamówienia drzwi drewnianych wyprodukowanych według ich indywidualnego projektu, idealnie dostosowanych do ściśle sprecyzowanych wyobrażeń. Tyczy się to nie tylko metoda wykończenia ościeżnicy oraz skrzydła, ale także ich formatu.

Dane adresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]