Przechowywanie domowych nalewek – balon do wina

13 sierpnia 2020

Więcej o balonie do wina na superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116

Balon na wino to wspaniały podarunek dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do składowania alkoholi domowej roboty. W jakich pojemnościach występuje baniak do wina? Do jakich celów można go jeszcze wykorzystać?

Baniak na wino – nietuzinkowy podarunek

Dostępny w sprzedaży balon na wino występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako nieprzeciętny prezent dla bliskich – baniak do wina napełniony domowej roboty trunkiem można podarować z okazji imienin, urodzin, rocznicy ślubu, jubileuszu bądź obrony pracy magisterskiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to również doskonała ozdoba stołu podczas rodzinnych spotkań oraz innych imprez – złotych godów, osiemnastek, wesela i nie tylko – w ten sposób trunek jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z troską o najmniejszy szczegół baniak na wino doskonale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon na wino – przechowuj domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak do wina o 5-litrowej pojemności doskonale sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej porcji napojów. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Organizujesz przyjęcie weselne i chcesz poczęstować gości własnoręcznie wykonanym smakowitą nalewką owocową albo winem? Dzięki baniakom na wino bez trudu przeniesiesz apetyczne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych butelek. Pięciolitrowe baniaki do wina wykonane są z grubego, wytrzymałego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i świetnie się prezentują!

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]