Rodzaje i zastosowanie mydła w płynie

20 grudnia 2018

Dowiedz się, gdzie kupić naturalne mydło w płynie, wejdź na verdeavis.pl/higiena/mydlo-w-plynie.html

Mydło dezynfekujące usuwa z powierzchni skóry drobnoustroje chorobotwórcze i inne niebezpieczne patogeny. Czym powinno charakteryzować się mydło w płynie, by spełniało oczekiwania różnych odbiorców? Gdzie używane są specjalistyczne mydła antybakteryjne?

Mydło dezynfekujące – zastosowanie

Mydła o cechach bakteriobójczych stosowane są nie tylko w gospodarstwach domowych, ale również kupowane są przez zakłady pracy, przemysł spożywczy czy placówki medyczne. Na rynku dostępne są różne rodzaje mydeł – produkty w piance, w płynie, uzupełnione o dodatkowe składniki odżywcze, zalecane do skóry delikatnej, mycia włosów oraz ciała, mydła w butelkach z pompką, a także do aplikowania z bezdotykowych pojemnikówzapewniających maksymalny stopień higieny. Na specjalną uwagę zasługuje mydło w piance będące produktem nadzwyczaj ekonomicznym – pozwala uzyskać do 2,5 tyś. doz mydła z litrowego pojemnika. Mydło w piance dobrze rozprowadza się na skórze, łatwo zmywa, a przy tym skutecznie myje.

Mydło w płynie dla skóry wrażliwej

Mydła antybakteryjne znajdujące się w ofercie sklepu VerdeAvis odpowiadają europejskim normom jakościowym i są przebadane dermatologicznie. Produkty pielęgnacyjne dedykowane osobom z wrażliwą skórą nie mają w składzie substancji zapachowych, barwników i innych alergizujących składników – można je stosować codziennie, bez narażenia się na podrażnienia. Część produktów zostało wyróżnionych certyfikatem Ecolabel, który zaświadcza o najwyższej jakości i jest nadawany kosmetykom przyjaznym dla środowiska. Mydła antybakteryjne oferowane przez sklep VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i zaopatrzone w zdejmowaną pompkę dozującą, co ułatwia ich późniejszy recykling.

Dane adresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]