Rodzaje kontenerów budowlanych

22 maja 2019

Zamów kontener na gruz

Kontenery na gruz mają bardzo ważną funkcję podczas wykonywania robót budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem usunięcie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych pracach. Jakie typy kontenerów stalowych są w sprzedaży? Gdzie można je kupić?

Kontener budowlany – wybierz najwyższą jakość

w naszym kraju produkcją wytrzymałych i pojemnych kontenerów budowlanych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na gruz i kontenery na złom. Te rodzaje pojemników używają nie tylko firmy budowlane, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się użyczaniem kontenerów stalowych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc śmieci powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także gruz betonowy i ceglany, złom oraz innego rodzaju odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży jest wiele wariantów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery otwarte, z pokrywą oraz wiele innych modeli. Pośród obecnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najczęściej używane są modele rolkowe, samowyładowcze, a także hakowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie na budowie lub w zakładzie produkcyjnym. Zależnie od potrzeb można wyposażyć się w kontener posiadający pokrywę. Na placach budowy często używane są także kontenery do transportu surowców sypkich – głównie są to modele samowyładowcze, gdyż można je błyskawicznie rozładować.

Dane adresowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]