Słój z kranikiem – idealny do serwowania napojów

29 czerwca 2020

Słoik z kranem kupisz na https://superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107

Od wielu lat trwa nawrót popularności słoików. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź przygotowywanych samodzielnie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania wielu deserów i napojów. Dużą popularnością cieszą się przede wszystkim duże Słoiki z kranikiem, które znajdują mnóstwo zastosowań. Do czego możemy je użyć? Gdzie przyda się słoik z kranem? Z jakiego powodu przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranem do nalewek

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest to, że świetnie nadają się one do produkcji domowych napojów – takich jak nalewki i likiery. Słoje mają znaczne pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co umożliwia wykonanie dosyć dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika, zaś kranik sprawia, że bez trudu przelejemy gotowy trunek do butelek, łatwo i szybko pozbywając się zużytego surowca bez konieczności używania filtrów i wężyków.

Słój z kranem do serwowania

Słój z kranikiem jest wspaniała dekoracją stołu, na którym go postawimy. To powoduje, że regularnie jest on stosowany do serwowania napojów – zwykle podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranem znakomicie sprawdzi się także podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do podawania soków, kompotów, oranżad i lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, wina czy też ponczu. Jego zaletą jest także to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając klarowny napój.

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]