Ślubne buty

3 lutego 2017

Wesele to z pewnością dla każdego z nas jedno z najważniejszych wydarzeń. Warto więc postarać się, by owa uroczystość była pod każdym względem niepowtarzalna. Szczególną uwagę do jego przygotowania przykładają na pewno panie, dla których największe znaczenie ma zwykle weselna kreacja. O ile wybór sukni ślubnej to indywidualna kwestia, to warto poświęcić kilka minut na przypomnienie reguł wyboru butów – to przecież od nich zależy komfort młodej mężatki.

Zwróć uwagę na rozmiar butów do ślubu

Pamiętaj, iż w butach przechodzisz całą dobę – powinnaś zatem zatroszczyć się o to, aby były komfortowe i nie powodowały zbędnego dyskomfortu. Przed decyzją o kupnie danej pary ubierz ją i przekonaj się, czy cię nie ociera.

Komfortowe buty do ślubu

Buty ślubne należy sprawić sobie wystarczająco wcześnie i postarać się je dopasować do swojej nogi. Rzecz jasna, należy zdać sobie sprawę z tego, że buty muszą prezentować się świetnie – dobrym rozwiązaniem będzie zatem chodzenie w nich po domu.

Szpilki w butach do ślubu

Ślubne buty na obcasach prezentują się co prawda świetnie, ale często nie są tak wygodne, jak wymaga tego okazja. Jeśli zatem nie przepadasz za obuwiem na szpilkach, sięgnij raczej po buty ślubne na płaskiej podeszwie.

Buty do ślubu – nie tylko eleganckie

Zwykle buty ślubne są eleganckie, ale panny młode coraz częściej odchodzą od tej reguły, stawiając na obuwie innego rodzaju. Uzupełnieniem weselnych kreacji okazują się więc na przykład trampki czy też baleriny.