Stalowe kontenery na odpady dla różnych gałęzi przemysłu

5 listopada 2019

Chcesz zamówić kontenery stalowe? Skieruj się tutaj

Część śmieci nie może być wyrzucanych do pojemników na surowce zmieszane lub wtórne. Dotyczy to zwłaszcza tych, które są generowane podczas wszelkiego typu renowacji i prac budowlanych, a także odrzutów industrialnych. Muszą one zostać przetransportowane do wyznaczonego miejsca zbiórki selektywnej, gdzie będą zutylizowane zgodnie z ustawą o odpadach. W wielu wypadkach mogą jednak wyniknąć trudności powiązane z magazynowaniem i transportem odpadów. Żeby się przed nimi ustrzec, należy zaopatrzyć się w kontenery na odpady dostosowane do ich specyfiki.

Kontenery na odpady – na gruz albo substancje ciekłe

Najpopularniejsze kontenery otwarte są przystosowane do przechowywania i transportu opakowań, gruzu, starych mebli i pokrewnych odpadów. Dodatkowo dostępne są też kontenery uszczelniane, które świetnie sprawdzają się przy wywozie nieczystości płynnych i półpłynnych (między innymi tych wytwarzanych w oczyszczalni ścieków). Szczelne łączenia są też wymagane w przypadku kontenerów na śmieci drobne, jak wióry metalowe, trociny czy granulaty. Ich załadunek ułatwia zamontowana fabrycznie podawarka ślimakowa. Najprostsze w transporcie są rzecz jasna kontenery rolkowe, wyposażone w mechanizm usprawniający ich przemieszczanie.

Kontenery otwarte – dla ekip sprzątających i firm budowlanych

Adresatami oferty producentów kontenerów stalowych są rozmaite firmy. Wśród nich można wymienić m.in. firmy sprzątające oraz parające się opróżnianiem mieszkań, przedsiębiorstwa budowlane, a także różnego rodzaju zakłady wytwórcze. Na kupno kontenerów na śmieci decydują się firmy świadczące usługi wywózki odpadów wielkogabarytowych i gruzu. Odnajmują je one klientom, a po wypełnieniu przewożą do punktu legalnego ich składowania lub utylizacji.

Dane adresowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]