Sztuczne rzęsy Lilly Lashes – polecane przez gwiazdy

1 stycznia 2017

Dowiedz się, gdzie nabyć produkty Lilly Lashes

Nie ukrywajmy – długie i piękne rzęsy są pragnieniem każdej kobiety rzęsach. Z nieukrywaną zazdrością podziwiamy okładki kolorowych czasopism, gdzie królują modelki kokietujące perfekcyjnym, powłóczystym spojrzeniem. Jednak niewiele kobiet ma możliwość chełpić się tym przymiotem, dlatego często posiłkują się sztucznymi rzęsami. Teraz za sprawą Lilly Ghalichi, sławnej amerykańskiej bywalczyni reality show, mogą samodzielnie uzyskać zbliżony efekt.

Z czego produkuje się produkty Lilly Lashes?

Lilly Ghalichi sygnuje swoim imieniem znaną nie tylko w Stanach Zjednoczonych markę sztucznych rzęs Lilly Lashes. Produkty tej firmy są przeznaczone dla kobiet, które pragną uzyskać efekt pogrubionych i wydłużonych rzęs. W ofercie Lilly Lashes znajdują się tradycyjne rzęsy na pasku, zestawy długich kępek służących do uzupełniania zarówno górnych, jak i dolnych rzęs oraz profesjonalne kleje i zalotki. Mnóstwo wzorów, np. Saint Tropez, Hong Kong oraz Venice jest wykonana z włosia ludzkiego. Z kolei modele z kolekcji Glam ( Champagne, Beverly, Brittany) czy Luxury (Luxe, Sapphire, Divine) produkuje się z futra norki, które jest skrupulatnie wyczesywanego i sterylizowanego. Niezależnie jednak od typu wykorzystanego materiału, sztuczne rzęsy Lilly Lashes gwarantują, że oko będzie wyglądać naturalnie.

Lilly Lashes – kobiety kochają je za wytrzymałość

To, że Lilly Lashes cieszy się popularnością na całym globie, na pewno nie jest zasługą wyłącznie łączenia jej z osobą Lilly Ghalichi. Wizytówką produktów tej firmy jest ich niesamowita trwałość – kupując sztuczne rzęsy Lilly Lashes mamy więc pewność, iż będziemy mogli je nałożyć do 25 razy. Nie bez powodu właśnie artykuły te chwali i korzysta z nich często gros gwiazd telewizji i muzyki, które okrzyknięto ikonami stylu . W naszym kraju produkty Lilly Lashes można kupić w sklepach online.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]