Urocze celebrytki

2 kwietnia 2017

Potrzebujesz celebrytki? Powinieneś odwiedzić ten adres

Supermodne łańcuszki celebrytki z zamiłowaniem noszą kobiety w różnym wieku. Duża dostępność wzorów oraz materiałów, z jakich są wykonywane powoduje, że każda pani może znaleźć naszyjnik idealny dla siebie. Można przypuszczać, że moda na nie pozostanie na dłużej, ponieważ celebrytki pasują do praktycznie wszelkich ubiorów i na wszelkie okazje. Czym charakteryzuje się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – skąd wzięła się ich nazwa?

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele piosenkarek, celebrytek i aktorek nagle zaczęło je nosić, a trend ten bardzo szybko przejęły także „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Łańcuszki te wykonywane mogą być z rozmaitych materiałów – złota, srebra, w tym srebra powleczonego złotem, a więc mogą je nabyć wszystkie kobiety pragnące zaopatrzyć się w te modne ozdoby, bez względu na to, jak dużym dysponują budżetem. Duży wybór wzorów zawieszek powoduje, iż naszyjniki celebrytki znaleźć można obecnie we wszystkich sklepach z biżuterią oraz zauważyć je na szyjach mnóstwa kobiet i dziewcząt.

Celebrytki – nie tylko gadżet dekoracyjny

Celebrytka rzadko jest wyłącznie ozdobą – najczęściej niesie także z sobą przesłanie, zawarte w znaczeniu wisiorka albo grawerze. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka ma swoje własne, ważne znaczenie. Najbardziej popularne wzory to gwiazda, kółeczko pełne albo z otworem, serduszko, słonik, symbol nieskończoności i żyletka. Panie zazwyczaj wybierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według gustu, ale też odpowiedniej symboliki. Serce oznacza oczywiście miłość, kółko wskazuje na niezłomność, jest też blaszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest symbolem szczęścia i boskiej mocy, słonik – pomyślności, wiedzy i władzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkich swoich działaniach, zaś żyletka jest wyrazem nieprzeciętności i niepokorności.
Ogromną zaletą celebrytek jest to, iż można je nosić nie tylko do wieczorowych kreacji, ale również codziennych stylizacji, niezależnie od tego, z jakiego są materiału, co zawdzięczają przede wszystkim bardzo subtelnemu charakterowi. Najczęściej nosi się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, ale kto chce, może również nosić dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te można łączyć z podobnymi w wyrazie kolczykami gwiazd i bransoletkami celebrytkami.

Dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]