Architekt – Bartłomiej Sitarski

11 sierpnia 2016

architekci na barteksitarski.pl

Wybory czekające na nas na pierwszym etapie wznoszenia lokum wpływają na to, czy odpowie na wszystkie oczekiwania. Dlatego musimy dokładnie zastanowić się nad wszystkimi aspektami i, jeśli nie mamy odpowiednich umiejętności, każdą decyzję skonsultować ze specjalistą. Architekt podpowie nam, w jaki sposób rozlokować wszystkie pokoje oraz pomoże dostosować dom do naszych oczekiwań. Dlaczego poza tym opłaca się skorzystać z pomocy dobrego architekta?

Jak wybrać materiały? Pomoże architekt

Przyszli właściciele domu mogą mieć trudności ze znalezieniem materiałów, z których obiekt zostanie będzie zbudowany. A ta decyzja jest naprawdę ważna, bowiem mają one duże znaczenie dla komfortu domu. Dlatego należy wcześniej skonsultować to z architektem, by zyskać gwarancję, że w przyszłości nie będziemy mieli powodów do narzekań.

Z architektem prościej znajdziesz koncepcję

Dom w starym stylu czy może jakaś z nowocześniejszych propozycji? Parterowy lub piętrowy? Takich pytań budujący dom mają całe mnóstwo, a w rozwiązaniu podobnych problemów pomoże właśnie architekt. Może zarekomendować któryś z gotowych projektów lub zrobić go słuchając zgłaszanych przez nas uwag.

Spotkaj się z architektem i uzgodnij wszystkie sprawy

Przed rozmową z architektem, dokładnie przemyślmy swoje potrzeby. Warto również na tym etapie zdać sobie sprawę z tego, jak duży budżet posiadamy – architekt będzie potrafił polecić nam odpowiednie technologie – i przygotować wszystkie papiery posesji.

Dane adresowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]