Bartłomiej Sitarski – biuro architektoniczne

29 lipca 2016

biuro architektoniczne Kraków

Na pewno chcesz, by w świeżo wybudowanym domu każdy szczegół był taki jak chcesz. Na powodzenie podjętych przez Ciebie działań duży wpływ ma zwłaszcza to, na który projekt domu postawisz. Dotarcie do najbardziej godnych uwagi ofert nie powinno na szczęście sprawić kłopotów – projekt może wykonać pracownia architektoniczna lub także, kiedy zależy ci na terminie, możesz zdecydować się na katalogowy projekt. Jakie rozwiązanie będzie korzystniejsze? Na które z nich postawić?

W biurze architektonicznym czy projekt z katalogu?

W sieci bez trudu dotrzesz do wielu projektów domów. Są wśród nich propozycje dla klientów z małymi wymaganiami i tych, którzy chcą zyskać bardziej oryginalny projekt. Ich podstawową zaletą okazuje się z pewnością cena – nieskomplikowane projekty kupimy już za za trochę ponad dwa tysiące zł. Oprócz tego będzie to najlepsza opcja dla osób, którym zależy na czasie – gotowe projekty możemy mieć w kilka chwil.

Dokument z biura architektonicznego

Usługi, które oferuje biuro architektoniczne będą doskonałe dla klientów, którzy chcieliby wznieść dom, który będzie wyróżniał się na tle pozostałych nieruchomości. Wybierając takie wyjście możemy być pewni, że projekt będzie taki, jak nam zależy – przed jego sporządzeniem architekt dowie się, na jakich szczegółach najbardziej nam zależy.

Biuro architektoniczne – na jak duży wydatek się przygotować?

Dokument wykonany przez biuro architektoniczne okaże się niestety znacznie bardziej kosztowny od gotowego – klienci, którzy się na niego zdecydują powinni przygotować się na wydatek rzędu 200 PLN za m2.

Dane adresowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]