Baseny ekskluzywne – na upały

13 lipca 2016

Temperatury w Polsce podczas letnich miesięcy stają się coraz wyższe głównie z powodu globalnego ocieplenia. Warto zatem zainwestować w innowacyjne rozwiązania i wybudować basen ekskluzywny koło tarasu. Jakie trendy dominują na rynku i jaki basen okaże się najlepszy?

Baseny ekskluzywne – w każdych warunkach atmosferycznych

Baseny ekskluzywne wcale nie muszą być spotykane wyłącznie w krajach tropikalnych. Coraz częściej widywane są na polskich posesjach. Inwestując w takie rozwiązanie trzeba w pierwszej kolejności zadbać o zakup rekomendowanych surowców, które dadzą świetną wytrzymałość całej konstrukcji, a także ciekawe wrażenia wizualne. Zwróćmy uwagę zwłaszcza na niewrażliwość na dyfuzję wody, co stanowi najpoważniejszy problem w przypadku najtańszych basenów. Surowcem zapewniającym idealne efekty jest zdecydowanie włókno szklane, ponieważ chroni przed promieniami słońca i wytrzymuje nawet surowy umiarkowany klimat.

Baseny ekskluzywne – rozwiązania dla obiektów bez dachu

Przy budowie basenu należy zaufać akcesoriom czołowych dostawców. W przypadku obiektów odsłoniętych warto poszukać automatycznych zadaszeń, które stanowią też ważny element bezpieczeństwa. Musimy też zainwestować w fachowe systemy usuwające glony. Żeby przyspieszyć budowę, wykorzystajmy niecki firmy Compass Ceramic Pools – przodującego wykonawcy basenów w Europie. Na rynku znajdziemy je w różnych odcieniach – nadają wodzie piękny poblask i przejrzystość.