Baseny samoczyszczące – dobre strony

1 listopada 2016

Basen ogrodowy to doskonałe wyjście dla amatorów pływania, którzy często nie są w stanie zdecydować się na wyjazd nad jezioro. By jednak poczuć wszystkie z wykazywanych przez niego zalet, należy właściwie o niego zadbać – zaś to pochłania mnóstwo energii. Z tego względu tak dużą popularnością cieszą się baseny samoczyszczące – dzięki specjalnym mechanizmom możemy bez wysiłku pozbyć się obrzydzających pływanie zanieczyszczeń. Jak zatem zbudowane są baseny samoczyszczące? O czym powinniśmy pamiętać przy zakupie jednego z nich? Gdzie je kupimy?

Reguły funkcjonowania basenów samoczyszczących

Baseny samoczyszczące wykorzystują systemy właściwie rozmieszczonych dysz, a te, pracując usuwają wszelkie zanieczyszczenia. Woda, pozostając w ruchu, będzie też wolna od grzybów i porostów, a to korzystnie wpłynie na jej parametry. To z kolei pozwala na ograniczenie liczby stosowanych w wodzie preparatów chemicznych, co najbardziej ważne okaże się dla ludzi zmagających się z różnego rodzaju alergiami.

Baseny samoczyszczące firmy Compass

Kupując baseny samoczyszczące warto zwrócić uwagę na opinię, którą posiada ich producent. Trafionym rozwiązaniem będzie na pewno zakup systemów sygnowanych logo Compass Ceramic Pools. Czemu? Systemy wspomnianej marki są najwydajniejsze i, co w oczach wielu klientów będzie ważne, doskonale komponują się z projektem basenu. Systemy Compass Ceramic Pools to również wyjście dla ludzi zwracających uwagę na ochronę – są stworzone tak, by w stu procentach zmniejszyć ryzyko wszystkich awarii.