Do czego używany jest nypel nierdzewny?

20 sierpnia 2017

Jeśli chcesz nabyć nypel nierdzewny, powinieneś odwiedzić ten adres

Nypel nierdzewny wykorzystuje się w różnego rodzaju instalacjach wodnych. Jak duże jest jego znaczenie i gdzie można go nabyć? Przekonajmy się.

Nypel nierdzewny – specjalny typ złączki hydraulicznej

W sklepach znajdziemy wiele ogniw używanych robót hydraulicznych. Muszą one charakteryzować się przede wszystkim doskonałą wytrzymałością na działanie wody. Taki jest właśnie nypel nierdzewny, czyli specjalistyczny rodzaj złączki hydraulicznej. Jego charakterystyczna budowa pozwala błyskawicznie odróżnić go od innych komponentów używanych w różnego rodzaju instalacjach wodnych wymiany instalacji wodociągowej. Przypomina niewielką rurę z nacięciem po obu stronach. W środku posiada specjalny odcinek, co przyspiesza jego montaż. Najbardziej popularne są części o powierzchni matowej. Na rynku dostaniemy również inny model – elementy jednostronne, np. o złączach rodzaju 1, 1/4 lub 3/4 CAL.

Nypel nierdzewny – wytrzymałość instalacji hydraulicznej

Nyple powinny wyróżniać się nie tylko odpornością na wodę, ale także środowisko kwasowe. Te założenia bardzo dobrze spełnia stal nierdzewna 316L, która jest bardzo często stosowana do wyrobu elementów wykorzystywanych w różnego rodzaju instalacjach wodnych. Tylko taki stop gwarantuje, że instalacja będzie niesamowicie solidna i sprawdzi się w ekstremalnych warunkach. Solidność instalacji wodnej to najbardziej istotne kryterium, o którym należy pamiętać. Akcesoria tego typu można dostać w hurtowniach, ale to sklepy online mają bardziej atrakcyjny wybór. Można tam dostać różne typy i przekroje części nierdzewnych, a przede wszystkim szybko sprawdzić czy są dostępne. Zamówione złączki możemy otrzymać bez wychodzenia z domu, co jest bardzo komfortowe. Nic więc dziwnego, że coraz więcej klientów jest zainteresowanych ofertą sklepów online.

Dane adresowe:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]