Gdzie spotkamy rury szlifowane?

13 czerwca 2017

Rury szlifowane zamówisz na metal-e.pl

Poręcze na balkonie wystawione są na wpływ wielu groźnych czynników. Głównym ich zagrożeniem jest na pewno woda, która może powodować ich szybkie korodowanie. Uszkodzenia takich balustrad mogą też okazać się skutkiem wystawienia na światło słoneczne lub wiatr. Chcąc ustrzec się takich problemów warto wybrać poręcz zrobioną z antykorozyjnych rur szlifowanych. Dlaczego jednak te rury okażą się trafionym pomysłem? Do czego jeszcze wykorzystywane są rury szlifowane ze stali antykorozyjnej?

Atuty rur szlifowanych

Rury szlifowane ze stali nierdzewnej posiadają wiele atutów, które odróżniają je na tle pozostałych tego typu detali. Stal nierdzewna wytwarzana jest z dużym dodatkiem chromu, dzięki czemu nawet ciągła styczność z wilgocią czy żrącymi substancjami nie powoduje ich korodowania. Rury szlifowane są również naprawdę wytrzymałe na pęknięcia, co sprawia, że zdają egzamin w różnych, także najcięższych, sytuacjach.

Do czego stosuje się rury szlifowane?

Antykorozyjne rury szlifowane są głównie stosowane w budownictwie – wykonywane są z nich na przykład balustrady lub rusztowania. Ze względu na fakt, że nie zagrażają im żrące substancje, są oprócz tego wykorzystywane w motoryzacji – na przykład do wykonywania elementów wydechowych. Warto też dodać, że takie rury szlifowane świetnie wyglądają, zatem są idealnym wyjściem dla klientów szukających atrakcyjnego detalu do łazienki czy kuchni.

Dane adresowe:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]