Nowoczesne baseny przydomowe

2 października 2016

Czy budowa prywatnego basenu musi być pracochłonna i długotrwała? Sprawdźmy zalety posiadania basenów oraz innowacyjne rozwiązania ułatwiające ich budowę.

Baseny przydomowe – kryte czy z dachem

Zaczynając budowę wymarzonego domu warto rozważyć nowoczesne rozwiązania. Baseny prywatne nie są u nas tak popularne jak w krajach zachodnich, niemniej jednak obecnie można je spotkać na prywatnych posesjach coraz częściej, pomimo warunków atmosferycznych panujących w Polsce. Zafundowanie sobie własnego basenu to nie tylko świetna forma ochłody podczas gorących dni, ale też fantastyczny wypoczynek na świeżym powietrzu. Stawiając basen bez zadaszenia, musimy zaplanować jego odpowiednią ochronę – np. poprzez chlorowanie wody.

Baseny przydomowe – wybierz najwyższą jakość

Budowa basenów przydomowych dla wielu osób jest sprawą niezwykle zawiłą. Można to sobie ułatwić, decydując się na oryginalne niecki basenowe produkowane przez Compass Ceramic Pools. Jakie właściwości wyróżniają te produkty? Na pierwszym miejscu stoi znakomita trwałość – wyprodukowane są one z warstwy włókna szklanego i pokrywy ceramicznej. Są niewrażliwe na substancje chemiczne oraz czynniki zewnętrzne. To odporne na proces osmozy baseny, chroniące przed niekorzystnym promieniowaniem słonecznym. Są dostępne w rozmaitych kolorach, co sprawia, że nasza posesja będzie prezentować się bardzo estetycznie. Użyte do produkcji materiały powodują, że takie baseny przydomowe świetnie spiszą się w klimacie środkowoeuropejskim.