Producent okien drewnianych – nowoczesne techniki

26 września 2016

Uzyskaj więcej informacji o ofercie producenta okien drewnianych

Naturalne okna drewniane są niezwykle szykowne i funkcjonalne. Współgrają z każdą konstrukcją – od zabytkowych nieruchomości po minimalistyczne wille. W jaki sposób producent okien drewnianych wytwarza swoje wyroby i dlaczego są one tak modne w naszym kraju?

Producent okien drewnianych – okna wyprodukowane z drewna krajowego

W dzisiejszych czasach okna drewniane są projektowane przy użyciu innowacyjnych technik, dzięki czemu charakteryzują się optymalnym wskaźnikiem strat ciepła. Producenci okien drewnianych świetnie je zabezpieczają, a pielęgnowanie jest bezproblemowe. Okna drewniane gwarantują znakomite efekty estetyczne, mają lśniącą powierzchnię, klasyczne klamki. Mogą być zrobione zarówno z drewna krajowego – na przykład sosny, jak i gatunków szlachetnych (meranti). Tradycyjne tworzywa w połączeniu z teraźniejszymi metodami powodują, że okna drewniane są tak chętnie kupowane w Polsce.

Producent okien drewnianych – polskie i egzotyczne gatunki

Producent okien drewnianych z reguły oferuje system szyb niskoemisyjnych, zapewnia zabezpieczenie przed skrajną temperaturą oraz funkcjonalność. Naturalne drewno można poddawać zabiegom konserwacyjnym, dzięki czemu jego trwałość jest doskonała. Rzecz jasna producent okien drewnianych zapewnia także piękne drzwi, doskonałe do szlacheckich dworków lub nowoczesnych zabudowań. Drewno jako materiał nietoksyczny jest absolutnie ekologiczny, sprawdza się przy odnawianiu wnętrz. Remontując wnętrze warto zatem zainwestować w wysokogatunkowe, solidne i harmonijne komponenty drewniane.

Dane adresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]