Znów doceniamy projekty domów z bali

25 listopada 2016

Zajrzyj na http://domygoralskie.com/realizacje.html aby sprawdzić, kto przygotowuje projekty domów z bali

Domy z bali to jeden z najbardziej wiekowych typów obiektów mieszkalnych. Zwykle wznosi się je z sosny czy jodły. Chociaż ich budowa jest identyczna od wieków, wciąż znajdują rzesze zwolenników. Nie może to oczywiście dziwić – mają bowiem mnóstwo zalet, które sprawiają, że grono ich właścicieli wciąż się zwiększa. Mogą mieć najróżniejsze kształty, wznoszone są z przyjaznych dla środowiska surowców, świetnie wyglądają i – co najistotniejsze – są bardzo komfortowe. Należy nadmienić również o tym, że budowa domu z bali jest znacznie szybsza niż murowanego. Ich lokatorzy mogą cieszyć się również sprzyjającym mikroklimatem, który korzystnie wpływa na przykład na układ oddechowy.

Projekty domów z bali – jakie znajdziemy?

Część czytelników jest zdania, że projekty domów z bali za każdym razem nawiązują do tradycyjnej zabudowy. Rzeczywiście nierzadko tak jest, jednak powinniśmy nadmienić, że domy z bali potrafią także przybierać odmienne kształty. Dziś spotyka się także innowacyjne projekty domów z bali, a te nie przywodzą na myśl budynków wiejskich. Domy z bali mogą też posiadać elewację, co sprawia, że prostsze okazuje się zagospodarowanie wnętrza – zwykle wykorzystuje się po to płyty kartonowo-gipsowe.

Komu zlecić projekty domów z bali?

Jak nietrudno się domyślić, stworzenie domu z bali jest znacznie trudniejsze niż betonowego. Dlatego wybierając taki rodzaj obiektu, dobrze sprawdzić, jakie domy wykonał już wcześniej wybrany architekt. Bezwzględnie sprawdźmy też, czy jego stylistyka nam odpowiada. Istotne jest też to, jakiej firmie powierzymy wzniesienie domu. Rzecz jasna powinniśmy stawiać na te doświadczone w takich inwestycjach. Dobrym pomysłem okaże się też z pewnością wybór firmy, w ramach której współdziałają ze sobą dobry projektant i profesjonalni rzemieślnicy – wówczas dom na pewno będzie wzniesiony szybko i bez zbędnych komplikacji.

Dane adresowe:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]