Postaw na automatyczną obsługę należności w swojej firmie

15 sierpnia 2022

Flobo - poszerz swoją wiedzę!

Prowadzący własne firmy cały czas szukają narzędzi, które pozwolą im w łatwy sposób zmniejszyć koszty działalności, a przy tym ograniczyć czas przeznaczany na obsługę części procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie przelewów, ale też obsługuje windykację opóźnionych należności.

Automatyczne księgowanie faktur poprzez połączenie z usługą mass collect banku

Automatyczne księgowanie przelewów za pośrednictwem Flobo możliwe jest na skutek połączenia tego narzędzia z oprogramowaniem fakturowym oraz rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo pobiera informacje o wydanych fakturach, a później monitoruje czy przyszły przelewy od klientów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, pozwala aplikacji na odróżnienie konkretnych płatników, bowiem każdy z nich ma nadany indywidualny numer rachunku bankowego, na który przekazuje opłaty. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy czasochłonny obowiązek ręcznego księgowania wpłat, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie innych ważnych dla sukcesu firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej księgowości spełni potrzeby nie tylko dużych podmiotów, ale też i tych niewielkich, które każdego miesiąca wystawiają około stu dokumentów księgowych. Flobo posiada jeszcze jedną przydatną funkcję, nadzwyczaj wartościową dla tych właścicieli firm, którzy regularnie borykają się z migającymi się od zapłaty kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Flobo – sprawdź czy przyda się w Twojej firmie

Nie jesteś przekonany czy robot Flobo to korzystna usługa dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo proponuje kilka modeli automatycznej obsługi należności, wśród których odnajdziesz tę, która najlepiej zaspokoi Twoje wymagania. Ta aplikacja bez trudu księguje należności z tytułu abonamentów, wobec tego rewelacyjnie zda egzamin w szkołach prywatnych albo językowych, a więc wszędzie tam, gdzie płaci się czesne. Z Flobo skorzystać mogą też hotele, hostele, a nawet biura podróży – aplikacja obsłuży przelewy od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i dokonywane w określonych transzach. A co z firmami świadczącym różnorodne usługi? Jeśli pomiot za zrealizowanie usługi żąda wstępnej opłaty, Flobo będzie kontrolować przelewy do zleceniodawców i przekazywać do realizacji jedynie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]