Aktualizowanie WordPressa sprawia Ci kłopoty? Skorzystaj z pomocy specjalisty!

16 grudnia 2022

Jesteś zainteresowany korzystną ofertą opieki nad stroną www? Nie zwlekaj! Skieruj się na wpmagus.pl/uslugi/opieka-techniczna/.

WordPress, który został opracowany głównie jako platforma blogowa, w mgnieniu oka stał się jednym z najbardziej rozpowszechnionych systemów zarządzania treścią. Ponieważ bez przeszkód można opanować podstawy jego obsługi, a zarazem jest bardzo szybki, wykorzystuje się go obecnie do projektowania sklepów internetowych i wymyślnych stron. Niemniej jednak ten CMS bywa powodem problematycznych niespodzianek, z tej przyczyny istotną i pomocną usługą jest opieka techniczna nad stroną www.

Opieka nad stroną WordPress – nie lekceważ okresowej instalacji kolejnych wersji CMS

Nadrzędnym warunkiem bezpieczeństwa strony jest z pewnością aktualizowanie jej do najświeższej edycji systemu zarządzania treścią. Często jednakże podmioty po zaprojektowaniu strony zaniedbują cykliczną instalację kolejnych edycji CMS-a bądź aktualizacji stosowanych wtyczek, przez co wystawiają stronę na ataki cyberprzestępców czy zainfekowanie przez wirusymalware. Dodatkowo, pomimo iż WordPress jest niezmiernie prostym CMS-em, jego aktualizowanie może wiązać się z niechcianymi problemami z prawidłowym działaniem strony lub sklepu. Stąd też konieczne jest, by czynność tę realizowała zawsze osoba wtajemniczona w niuanse WordPressa, a jeżeli nie mamy w firmie oddziału technicznego, należy powierzyć aktualizowanie WordPressa niezależnemu znawcy.

Utrzymanie WordPressa – usługa dla dużych i małych firm i blogerów

Usługa aktualizowania WordPressa to oferta kierowana w głównej mierze do klientów biznesowych, zarówno większych jak i niewielkich firm, którzy troszczą się o poprawne oraz nieprzerwane działanie ich strony firmowej, a także zabezpieczenie jej zasobów i baz danych. Usługa ta przydatna jest także blogerom oraz freelancerom utrzymującym własne strony. W elementarnym oferowanym pakiecie zawarta przeprowadzenie aktualizacji CMS-a, wsparcie w przygotowaniu kopii zapasowych oraz eliminacja następstw ataków hakerskich. W bardziej rozbudowanych pakietach oferowane są również rozmaitego typu monitoringi (przykładowo zmian treści, logowań użytkowników oraz zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]