Biuro projektowe – kompleksowe usługi architektoniczne

20 sierpnia 2020

Projekty budowlane Kraków. Zobacz, kto je sporządza https://joannaklusak.com

Biuro projektów świadczy szeroki wachlarz usług – realizuje fantazje osób, które pragną osiedlić się w funkcjonalnym i wygodnym domu jednorodzinnym, ale też adresuje swoją ofertę do przedsiębiorstw czy instytucji publicznych. Architekt opracowuje kompleksowy projekt budynku, a później aktywnie dogląda rozwoju prac, projektuje przebieg instalacji wewnątrz posiadłości, planuje renowację domu lub proponuje aranżację już istniejących domów.

W czym pomoże Ci profesjonalne biuro projektów?

Szukasz nowatorskich, oryginalnych projektów budowlanych? Chcesz, aby Twój dom wyróżniał się od wielu budynków w okolicy? A może potrzebujesz przemyślanego projektu, który spowoduje, że Twój dom będzie komfortowy, a równocześnie funkcjonalny? Zapraszamy do naszej pracowni architektonicznej! Pośród projektów budowlanych dostępne są zarówno te inspirowane ponadczasową stylistyką, jak i plany zgodne z najnowszymi trendami architektonicznymi.

Pracownia architektoniczna – co projektowaliśmy

W portfolio mamy zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków publicznych, jak i wnętrz mieszkalnych i domów jednorodzinnych. Wykonane realizacje to między innymi biura, zakłady opiekuńczo-lecznicze, obiekty rekreacyjne czy pensjonaty. Konfiguracja przestrzeni i istota projektu dostosowywany jest do osobistych potrzeb klienta oraz specyfiki projektowanego obiektu. Nasze biuro projektów może również zaplanować obszerne i praktyczne garderoby, dzięki którym możliwe jest najlepsze wykorzystanie przestrzeni w domu lub mieszkaniu.

Dane adresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]