Catering firmowy – warto zadbać o komfort uczestników szkolenia

8 września 2021

Zamów catering firmowy na https://tinyurl.com/yeezhadc.

Spotkanie biznesowe, konferencja czy warsztaty – każde pokaźniejsze przedsiębiorstwo z pewnością kiedyś stanie przed problemem zaplanowania takiego wydarzenia. Łączy się to z różnorodnymi zadaniami, które z reguły nie wchodzą w zakres czynności wypełnianych przez pracujące tam osoby, jak m.in. dostarczenie posiłków oraz napojów dla jego gości. Jeżeli organizowane spotkanie przyciągnie duże tłumy, wypada zamówić na tę okazję usługę cateringu firmowego.

Catering dla firm – jak działa taka usługa?

Warsztaty i konferencje biznesowe to spotkania, które z reguły trwają po 5-7 godzin, w szeregu przypadków nawet przez parę dni z rzędu. Ich partycypanci dostają dokładny program prelekcji, pomiędzy którymi zaplanowane są średnio dwie kilkuminutowe przerwy, w czasie których ciężko jest zjeść większy obiad w pobliskiej kafeterii. Stąd tak ważne jest udostępnienie gościom niewielkich przekąsek i napojów, które mogą szybko zjeść w ciągu przerwy, a jeśli organizator zezwoli, nawet wziąć ze sobą na salę wykładów. Firmy świadczące usługę cateringu firmowego zajmują się ustawieniem stołu z gorącymi i zimnymi napojami, głównie z kawą oraz herbatą, jak również z drobnym poczęstunkiem, które można skonsumować bez obaw o ubrudzenie rąk czy garnituru. W ramach oferty cateringu firmowego dostarczany jest też sprzęt do przygotowania ciepłych napojów.

Urządzasz szkolenie? Pamiętaj o bufecie kawowym!

Bufet kawowy jest niezwykle potrzebna, daje bowiem uczestnikom chwilę odpoczynku po wielu godzinach intensywnego skupienia. Oprócz tego jest to również możliwość nawiązania kontaktu z innymi gośćmi oraz przeanalizowania w luźnej atmosferze tematów omawianych na kursie. Sprzęt z kawą i innymi napojami, który można spotkać na stołówkach firm, w żadnym razie nie dorówna perfekcyjnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Goście prestiżowych sympozjów czy płatnych warsztatów nie mogą wszak pić z tekturowych pojemniczków, zagryzając przyniesione z domu bądź zakupione po drodze w piekarni kanapki. Zamówienie usługi profesjonalnego cateringu biurowego podkreśli więc wagę szkolenia i w tym samym czasie pokaże, że jego organizator zatroszczył się również o dobre samopoczucie uczestników.

Dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]