Catering weselny – zaoferuj gościom to co najlepsze

6 października 2021

Jeżeli potrzebujesz zlecić organizację przyjęć weselnych w Krakowie, zajrzyj na lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/wesela/.

Imprezy okolicznościowe, które są zwykle istotnym wydarzeniem dla całej rodziny, takie jak komunie, chrzty czy śluby, od lat przestały być urządzane w domu wyłącznie dla najbliższego kręgu krewnych i przyjaciół. Teraz są to przyjęcia, na które sprasza się często nawet i setkę osób. Oczywiste jest zatem to, iż jedna osoba nie ma możliwości sama ułożyć jadłospisu, a następnie przygotować i dostarczyć posiłki uczestnikom imprezy, zwłaszcza, jeśli świętowanie planowane jest na wiele godzin i zorganizowane jest w wynajętej sali. Stąd też wziął się ogromny popyt na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Catering weselny – apetyczny obiad, który zachwyci gości

Organizacja imprezy weselnej to intensywny stres, wywołany dziesiątkami godzin przeznaczonych na przygotowanie zaproszeń, wybór ozdób sali, układanie listy gości i wybieranie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To też konieczność dostarczenia odpowiedniej ilości przekąsek i napojów serwowanych podczas przyjęcia, a co najistotniejsze – przyrządzanie gorących dań, które urzekną gości i zbiorą ich przy wspólnym stole. Najważniejszy posiłek na zabawie weselnej musi mieć odpowiednią oprawę. Zaproszeni przecież oczekują tego, żeby stoły były prawidłowo nakryte i cudownie przystrojone, dania były wyborne i widowiskowo ułożone na talerzach, jak również by obsługa na czas podawała biesiadnikom następne posiłki. Najwyższy stopień organizacji zapewnią jedynie firmy cateringowe, które zatrudniają zawodowych managerów, kelnerów oraz kucharzy, gotowych na obsługę imprez zarówno w domach weselnych, jak i tych odbywających się w plenerze.

Jadłospis wesela skompilujesz z katalogu firmy cateringowej

Każdy rodzaj imprezy okolicznościowej rządzi się swoimi zasadami, nie tylko w przedmiocie aktywności dla zaproszonych, ale też i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe z reguły posiadają ułożone uprzednio menu proponowanych dań głównych, trunków i przekąsek odpowiadających charakterowi wesel. Bazową ofertę można poznać na stronie firmy bądź dostać tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej reprezentantem. Zamawiający może więc osobiście przygotować menu z sugerowanych potraw. Wypada jednakże zaakcentować, iż firmy cateringowe są też otwarte na nowe propozycje i częstokroć na prośbę zamawiającego zgadzają się przyrządzić unikalne kompozycje dań.

Dane adresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]