Czyszczenie grobów

10 marca 2017

Sprzątanie grobów Kraków - kliknij tutaj po dalsze informacje o tej usłudze

Zapewne nikt z nas nie chciałby, by groby jego bliskich były zapomniana. Niestety jednak, trudno jest znaleźć wolną chwilę na to, by się nimi zająć, porządkując nagrobki tylko przed najistotniejszymi świętami. obecnie jednak nie musimy w ogóle sprawiać, że popadną w niebyt – wystarczy jedynie zlecić ich utrzymanie profesjonalnej osobie. Jak znaleźć takie oferty? Co na nich zyskamy i ile będą kosztować?

Anonse dotyczące czyszczenia grobów

Anonse przedsiębiorstw oferujących czyszczenie grobów szybko wyszukamy w sieci – musimy wpisać właściwe słowa w wyszukiwarkę. Poza tym, przedsiębiorstwa te nierzadko reklamują się także w okolicy nekropolii – jeśli dobrze sprawdzimy słupy z anonsami, z pewnością natrafimy na dobrą w konkretnym przypadku ofertę.

Na czym polega czyszczenie grobów?

Czyszczenie grobów to tylko jedna z wielu form pomocy proponowanych przez firmy zajmujące się pomnikami zmarłych krewnych. Decydując się na skorzystanie z ich pomocy, możemy liczyć również na odnowę nagrobka, montaż ławeczki na cmentarzu, stawianie lampek lub pielęgnację kwiatów. Możliwe jest wykupienie pojedynczej usługi albo skorzystanie z oferty długoterminowej.

Czyszczenie grobów – ile wydamy?

Na pytanie dotyczące ceny takich zleceń trudno byłoby odpowiedzieć jednoznacznie, bo stawki często bardzo różnią się w wielu miejscowościach. W większości polskich metropolii na czyszczenie grobów wydamy jednorazowo około trzydziestu zł. Dwunastomiesięczna współpraca abonamentowa wyniesie nas zaś około 400 zł za pojedynczy nagrobek.

Dane adresowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]