Do czego służy Business View

20 października 2016

sprawdź business view na www.fotografsv.pl

Business View to nowoczesna technika prezentacji wnętrza wielu obiektów publicznych, np. firm, która ma miejsce przy udziale portalu Google. Opiera się na pomyśle tzw. wirtualnego spaceru oraz serii zdjęć panoramicznych. Sprawdźmy więc, do czego służy tego typu prezentacja.

Business View promuje przedsiębiorstwa

Dzięki technologii Google Business View możemy zobaczyć w jaki sposób wygląda konkretny budynek w środku. Z możliwości wirtualnego spaceru możemy skorzystać zarówno z poziomu tradycyjnej przeglądarki Google – wstukując nazwę firmy (wówczas wizualizacja pokaże się z boku wyników przeglądania), a także przez usługę Google Maps. Jest to znakomita metoda na wypromowanie firmy, będąca dopełnieniem strategii marketingowej on-line – internauci codziennie poszukują danych o miejscach użyteczności publicznej: kinach, restauracjach, basenach i klinikach medycyny estetycznej.

Business View – dla niewielkich i dużych firm

Skorzystanie z usługi Business View może dać znaczące korzyści nie tylko firmom znajdującym się w wielkich aglomeracjach tj. Kraków czy Warszawa. Zwróćmy uwagę bowiem, że ten model promocji generuje także rosnące statystyki odsłon na firmowej witrynie internetowej, dlatego warto z tego skorzystać. Wszystko, co musimy zrobić, to znaleźć profesjonalnego fotografika, który przygotuje zestaw fotografii panoramicznych, spełniających warunki Google.

Dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]