Jak rekomendowany fotograf Google pomoże w promocji firmy?

6 czerwca 2020

Jeśli szukasz porady rekomendowanego fotografa Google Kraków, skieruj się na http://bit.ly/2ZLh1Ry

Spacery wirtualne po firmach cieszą się w czasie popularnością, a mnóstwo osób coraz częściej zamawia przygotowanie takiego spaceru i dodanie go w wizytówce Google. Opcja zdalnego zwiedzenia firmy przysporzy wielu nowych klientów i zwiększy obroty naszego biznesu. Żeby jednak spacer był wysokiej jakości, wskazane jest zatrudnić rekomendowanego fotografa Google do jego stworzenia.

Rekomendowany fotograf Google – jakie wymogi musi spełnić?

Rekomendowany fotograf Google to osoba, która jest polecana przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie oraz wykonania zdjęć, które zostaną dodane w wizytówce Google. Nie jest to osoba pracująca dla Google czy związana z marką, ale taka, która spełnia standardy jakościowe Google i tym samym cechuje się wysokim profesjonalizmem. Aby uzyskać certyfikat, rekomendowany fotograf Google musi opublikować co najmniej 50 zdjęć sferycznych wysokiej jakości (zgodnie z kryteriami Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. O uzyskanie certyfikatu fotografa Google mogą starać się zarówno agencje, jak i osoby prywatne.

Czemu należy zdecydować się na fotografa Google?

Najistotniejszym powodem, dla którego należy postawić na fotografa Google, jest jego potwierdzony profesjonalizm. Fotograf, który spełnił wymogi Google pod względem jakości zdjęć, z pewnością potrafi wykonać jakościowe panoramy 360 i wirtualne spacery Google Street View. Tym samym nie narażamy się na nieudany czy źle zrealizowany projekt. Rekomendowany fotograf Google zna też reguły wykonywania takich zdjęć i samo zlecenie wypełni dokładnie. Fotograf zalecany przez Google wspiera także firmy korzystające z jego oferty i może to być początek długotrwałej oraz konstruktywnej współpracy między nimi.

Fotograf Google świadczy też nierzadko dodatkowe usługi. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem fotografii czy wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne fotografie wysokiej jakości powstałe w trakcie sporządzania spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam jakie ujęcia warto opublikować, wykonać materiały na pozostałe serwisy np. Facebook lub YouTube, wesprzeć nas podczas zakładania i uzupełniania wizytówki w Google, a także pomóc ją zweryfikować – co jest ogromnym plusem.

Jak szukać fotografa Google?

Fotografa Google możemy znaleźć w sieci, np. wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na witrynie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się szczegółowy spis, w którym po wybraniu miejscowości otrzymamy dane polecanych fotografów z danego rejonu. Fotograf Google może także reklamować się wyjątkowym logo, które zawiadamia, iż dysponuje on stosownymi umiejętnościami i jest zawodowcem w obszarze tworzenia wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]