sala na przyjęcie

Jak znaleźć salę na ważne przyjęcie okolicznościowe?

10 kwietnia 2022

Gdy ktoś wspomina o planowaniu dużej imprezy rodzinnej, zapewne naszym błyskawicznym skojarzeniem jest ślub wraz z weselem. Jednakże ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami zaprasza się grono krewnych z dalekiej i bliskiej rodziny, to także „18-tki”, komunie święte czy chrzty. Jeśli lista zaproszonych gości jest długa, przeważnie nie damy rady zaplanować przyjęcia i przyrządzać posiłków dla uczestników we własnym mieszkaniu. W takiej sytuacji powinniśmy zabukować pasującą do okazji salę.

Planowanie przyjęcia okolicznościowego – zagwarantuj uczestnikom imprezy najlepsze warunki

Poszczególne rodzaje przyjęć wiążą się z odmiennymi potrzebami gości. W razie imprezy o bardzo rozrywkowej konwencji, jak m.in. imieniny czy osiemnastka, , na której bawić się będą głównie osoby dorosłe, zaproszonym wypada udostępnić nie tylko miejsce, w którym zjedzą bez pośpiechu posiłek, ale i salę taneczną. Z drugiej strony imprezy, w których sporą grupę gości stanowią kilkulatki, między innymi komunie lub ceremonie chrztu, dobrze jest wyprawić w miejscu, które prócz użyczenia sali w środku budynku oferuje również przestrzeń w ogrodzie. Dzięki umożliwieniu dzieciom zabawy w plenerze będziemy mieć pewność, że nie znudzą się tak szybko uroczystością i nie będą domagać się wcześniejszego powrotu do domu. Potrawy oferowane uczestnikom także muszą być dobrane do charakteru przyjęcia. Organizując takie wydarzenie opłaca się więc sięgnąć po pomoc firmy cateringowej, która zadba o dobre potrawy, bufet z przekąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – przyjęcia okolicznościowe w dworskich salach i w ogrodzie

Zamówienie sali na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w dużym mieście, nie jest wielką trudnością, jednak niewiele ofert może dorównać Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w podkrakowskich Balicach. Od wielu lat w nieomal dworskiej oprawie odbywają się tu przyjęcia komunijne, chrzciny oraz – naturalnie – zabawy weselne, które wszyscy zaproszeni zapamiętają na lata. W Pałacu można zarezerwować jedną lub kilka sal, w których bez trudu można ugościć ogółem do 130 osób. A jeśli impreza zostanie zaplanowana w plenerze, to teren zielony przed Pałacem pomieści przeszło 300 gości. Co istotne, firma cateringowa obsługująca to miejsce oferuje kompleksową obsługę imprezy okolicznościowej, od przyrządzenia posiłków, przez rozłożenie oraz dekorację stolików, aż po doświadczoną kadrę szefów kuchni i kelnerów.

Dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]