Jakich zleceń podejmie się agencja detektywistyczna?

9 października 2019

Usługi detektywistyczne cieszą się w Polsce popularnością – dzięki nim można uzyskać dowody do postępowań sądowych, znaleźć cenne informacje na temat pracowników, a także członków rodziny. Doświadczone biuro detektywistyczne świadczy wszechstronne usługi i pozwala na sprawdzenie m.in. wierności małżonka, zasadności wystawienia tzw. L-4, warunków i sposobu pieczy nad dzieckiem bądź ustalenie źródeł zarobku. Agencje detektywistyczne zatrudniają rzetelnych pracowników dysponujących specjalistyczną wiedzą z zakresu nowych technologii czy prawa, dzięki którym uzyskanie cennych informacji jest bez wątpienia łatwiejsze.

Firma detektywistyczna – kto najczęściej korzysta z jej usług?

Do biur detektywistycznych zazwyczaj zgłaszają się osoby chcące wykazać niewierność żony lub męża i zaprezentować je w sądzie w charakterze dowodu w sprawie rozwodowej. Niejednokrotnie zdarzają się również zlecenia dotyczące ustalenia pobytu małoletniego będącego ofiarą uprowadzenia rodzicielskiego. Ogromne spektrum usług świadczonych przez profesjonalne agencje detektywistyczne powoduje, że z ich wiedzy korzystają nie tylko osoby prywatne, ale też firmy, które potrzebują zweryfikować swoich pracowników. Jest to popularne w szczególności w przypadku zawierania kontraktów z tzw. klauzulą poufności (zobowiązującej zatrudnionego do przestrzegania tajemnic przedsiębiorstwa) lub umów o zakazie konkurencji.

Biuro detektywistyczne – czemu warto zaufać profesjonalistom?

Agencja detektywistyczna dysponuje specjalistycznym wyposażeniem, które umożliwia w efektywny i szybki sposób zdobyć niezbędne informacje. Są to m.in. profesjonalne kamery, aparaty czy lokalizatory GPS. Ich personel ma także praktykę w sprawdzaniu ksiąg sądowych. Raport przygotowany przez detektywa to niepodważalny dowód, który można wykorzystać podczas toczącej się sprawy sądowej.