Komfortowy transfer na lotnisko

20 lipca 2016

Po męczącym locie w końcu lądujemy. Zrobiło się jednak ciemno, zaś przy porcie lotniczym nie stoi nawet jedna taksówka. Podróż komunikacją miejską również nie będzie trafionym rozwiązaniem. Po pierwsze, nie jeżdżą już tak często, po drugie – wieziemy cenne walizki. By takich problemów się ustrzec, podróż biznesową należy zaplanować wcześniej, a także zapewnić sobie transfer na lotnisko i z niego. Zwłaszcza, iż obecnie nie jest to trudne. W miejscowościach z głównymi portami lotniczymi działają wszak firmy oferujące transfer na lotnisko i do hotelu. Co istotne, ich oferta z pewnością trafi w oczekiwania szczególnie wymagających klientów. Czym więc różni się od zwykłego transportu? Czemu warto wybrać tę opcję?

Atuty transferu na lotnisko

Większość pasażerów na pewno ucieszy to, iż firmy świadczące transfer z lotniska w Balicach i innych dużych miastach operują flotą złożoną tylko z ekskluzywnych aut – na przykład Mercedesów. W odróżnieniu od zwykłego transportu, pasażerowie mogą zlecić transport swoich partnerów w interesach – taksówkarz odbierze klienta z lotniska i dostarczy pod wskazany adres. Należy także zaznaczyć, że transfer na lotnisko oraz z niego zakłada też większe podróże – klienci mają szansę zlecić kurs do innego miasta, a nawet województwa.

Transfer na lotnisko – jak dużo kosztuje?

Ze względu na swoje liczne zalety oraz oferowane wysokie standardy jazdy jasnym jest, taki transfer na lotnisko jest trochę droższy od zwykłej taksówki. Jeżeli jednak będziemy pamiętać o tym, że korzystając z tej formy mamy szansę dotrzeć do innych miast, różnice w kosztach nie okażą się znaczące. Przejazd w obrębie miasta to wydatek rzędu 70 zł. Natomiast klienci wyruszający z Krakowa, którzy poza kontaktami biznesowymi zainteresowani są również poznaniem Małopolski, mają możliwość skorzystania z kursów do pobliskich miast – między innymi Oświęcimia.