Kontrole skarbowe i umowy – kancelaria prawa podatkowego

24 września 2016

Prawo podatkowe to trudna dziedzina, która wymaga orientacji w przepisach oraz bieżącego doskonalenia wiedzy w tym zakresie. Kancelaria prawna specjalizująca się w zagadnieniach związanych z podatkami to podmiot, który świadczy usługi firmom i nie tylko. Czym się dokładnie zajmuje?

Kancelaria prawa podatkowego – reprezentacja przed sądem

Profesjonalna obsługa prawa podatkowego obejmuje szeroki zakres usług. Kancelarie zajmują się m.in. konsultacjami w zakresie podatków – VAT, od spółek, dochodowego, jak również weryfikacją umów, kontraktów handlowych, przygotowaniem wniosków i skarg kasacyjnych. Kancelaria prawa podatkowego może w razie konieczności być przedstawicielem spółki przed organami kontroli skarbowej. Ponadto w zakres usług wchodzi także pomoc w sprawie stosunków między pracodawcą a pracownikiem oraz cywilnoprawnych form zatrudnienia. Obawiasz się kontroli podatkowej w spółce? Prawnicy z odpowiedniej kancelarii zajmą się wszystkim za Ciebie.

Kancelaria prawa podatkowego – obsługuje spółki i osoby fizyczne

Do zadań kancelarii podatkowej należy także doradztwo w zakresie prowadzenia podmiotów gospodarczych. Konsultują one sprawy związane z kwalifikacją przychodów i kosztów, zamykaniem spółek, nabywaniem nieruchomości, a także formułowaniem pism do organów podatkowych. Oprócz tego specjalistyczna kancelaria prawa podatkowego zajmuje się sprawdzaniem procesów, takich jak likwidacje czy fuzje, pomaga wypełniać dokumenty podatkowe, jak również świadczy usługi dodatkowe, jak np. konsultacje w sprawach podatku od spadków i darowizn. Jak nietrudno zauważyć zakres działania kancelarii prawa podatkowego jest bardzo duży – oprócz spółek, obsługuje również osoby prywatne. Zbliża się kontrola w Twojej spółce? Nie bój się! Specjalistyczne podmioty służą pomocą w każdej sprawie.