Kraków Airport Taxi – transport z lotniska

14 lipca 2016

Na ruchliwych lotniskach znalezienie transportu może okazać się dużym wyzwaniem. O ile zwiedzający czy mieszkańcy danego miasta niewątpliwie sobie poradzą, to przedsiębiorcy mogą mieć duże kłopoty – ich obecność w tym miejscu jest zazwyczaj bowiem organizowana z dużą dokładnością. Dobrze zatem zawczasu pomyśleć o transporcie po mieście. Firmy świadczące podobne usługi funkcjonują we wszystkich miastach z ważnymi lotniskami – między innymi w Warszawie, Katowicach oraz w Krakowie. Należy przy tym zaznaczyć, że te przedsiębiorstwa odznaczają się nie tylko opcją zarezerwowania transportu na wybraną godzinę – mają poza tym mnóstwo innych zalet. Dlaczego zatem warto postawić na usługę Kraków Airport Taxi?

Luksusowe Kraków Airport Taxi

Atutem taksówki Kraków Airport Taxi okazuje się też wygoda aut – przedsiębiorstwo ją proponująca wykorzystuje jedne a najlepszych wersji Mercedesa oraz innych wiodących producentów samochodów. Wielkie znaczenie ma też to, że wybierając tę opcję przewozu nie musimy jechać z pozostałymi pasażerami – auto podstawione jest wyłącznie dla nas lub kontrahenta biznesowego. Warto napisać również o tym, iż klienci Kraków Airport Taxi mają możliwość jeździć nie tylko po stolicy Małopolski – możliwe będzie wszak zamówienie kursu do innego miasta w Małopolsce oraz dalej.

Ile kosztuje Kraków Airport Taxi?

Podróże do najpopularniejszych Business Parków i biur koncernów, rozmieszczonych w obrębie miejscowości, klientów Kraków Airport Taxi nie będą kosztować więcej niż 100 złotych. Na nieco większe ceny musimy przygotować się, jeżeli chcemy zarezerwować podróż do innego miasta leżącego w Małopolsce. Dla przykładu, trasa do Wieliczki do koszt od osiemdziesięciu do stu dwudziestu zł – zależnie od tego, ilu pasażerów będzie przewożonych jednocześnie takim kursem. Z kolei na biznesowy kurs luksusowym samochodem do Oświęcimia czy Katowic wydamy około trzystu PLN. Korzystanie z usługi Kraków Airport Taxi zapewnia wygodne warunki na czas delegacji, które zadowolą każdego.