Księgowość to już nie problem

26 lipca 2016

księgowość w Katowicach

Bardzo istotnym sektorem każdej korporacji jest księgowość. Dba on o prawidłowe sporządzanie rachunków, opłacanie podatków, rachunki całej działalności. Czy lepiej zatrudnić pracownika na samodzielną posadę, czy może skorzystać z usług zewnętrznego biura rozliczeń?

Czym charakteryzuje się kompleksowa księgowość

Na początkowym etapie istnienia spółki, lepiej zdecydować się na pomoc firmy rachunkowej. Takie przedsiębiorstwa pomogą nawet otworzyć firmę, czy pozyskać środki z funduszy unijnych oraz urzędu pracy. Prowadzą one księgi rachunkowe, wykazy wyposażenia, sporządzają sprawozdania finansowe oraz troszczą się o zagadnienia uiszczania składek. Powierzenie rozliczeń naszego przedsiębiorstwa biurom zewnętrznym kalkuluje się również pod kątem oszczędności – jest tańsze niż zaangażowanie księgowej.

Księgowość – jakie typy firm istnieją na rynku

Podczas gdy tego typu podmioty zapewniają pośrednictwo przed Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, właściciele firmy mogą skoncentrować się na rozbudowywaniu działalności. Na rynku rozwijają się niewielkie biura rachunkowe oraz wielkie koncerny, obejmujące zasięgiem cały kraj, zapewniające księgowość zarówno w Katowicach, Warszawie, Poznaniu, jak i w niewielkich miejscowościach. Najrozsądniejszy wybór to zaufać wypróbowanej księgowej, zachwalanej przez zaufanych znajomych. To jedyna gwarancja, że nasze rachunki są zarządzane poprawnie i stoją w zgodzie z aktualnymi przepisami.

Dane adresowe:
Biuro Rachunkowe ABIS Sp. z o.o.
ul. Moniuszki 4/6
40-005 Katowice

Tel.: (32) 258-29-34
Mob.: +48 794-009-007
E-mail: [email protected]