Lokal na imprezę – wybierz ten, który zapewni kompleksowe usługi

22 kwietnia 2023

Na https://bit.ly/3hy4nBp dowiesz się, kto oferuje organizację imprez firmowych w Krakowie.

Przyjęcia firmowe to nie tylko zloty integracyjne czy wspólne pikniki dla zatrudnionych i ich rodzin, których intencją ukształtowanie głębokich więzi między pracownikami i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują prestiżowe eventy, m.in. po to, aby uczcić osiągnięte wyniki, a także różne bankiety dla klientów biznesowych, konferencje czy szkolenia. Takie imprezy wymagają dobrego przygotowania, zwłaszcza jeśli mają być wykorzystane potem działaniach marketingowych.

Gdzie urządzać galę firmową?

Jeżeli nie mamy na terenie firmy przystosowanych pomieszczeń, które nadają się do urządzenia w nich eventu, należy sprawdzić usługi wynajmu lokali, które zmieszczą wszystkich sproszonych uczestników eventu. Kluczowe jest, żeby miejsce, w którym planujemy imprezę pasowało swoim stylem do charakteru planowanej uroczystości. Ważne spotkania dla kontrahentów firmy, podczas których fetowany jest jej spektakularny sukces, nie powinny być zorganizowane w pierwszej lepszej sali. Warto w takich sytuacjach zaplanować imprezę w jedynym w swoim rodzaju miejscu, które dobitnie podkreśli prestiż wydarzenia. A jeżeli na event poproszeni zostaną uczestnicy nie rezydujący w bliskim sąsiedztwie sali warto zdecydować się na lokal, znajdujący się niedaleko rozbudowanej bazy noclegowej, do której można dojechać w mgnieniu oka.

Organizacja imprezy firmowej – zagwarantuj zaproszonym doskonałą obsługę

Planując event firmowy nie wolno zignorować tak ważnego elementu, jak zagwarantowanie uczestnikom gorących oraz zimnych napojów i posiłków. Świetnym rozwiązaniem będzie zlecenie tego zadania profesjonalnej firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przyrządzanie i dowiezienie w umówione miejsce apetycznych dań dla gości, ale też doradzi w sprawie menu i zajmie się rozstawieniem stolików. W czasie prestiżowych bankietów wskazane jest również zagwarantowanie obecnym na sali najlepszej obsługi. Należy więc korzystać z pomocy firm cateringowych mających w swoim zespole kelnerów, którzy będą serwować potrawy do stołu w elegancki sposób, a także wykwalifikowanych szefów kuchni, którzy przygotują nie tylko smakowite, lecz i doskonale wyglądające na talerzu dania.

Dane adresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]