Lokalne firmy a widoczność w sieci – pozycjonowanie stron w Krakowie

2 lipca 2020

Sprawdź, kto oferuje pozycjonowanie Krakow

Popularność internetu oraz prostota wykorzystania go w celu wyszukania potrzebnych usług i produktów spowodowała, że każda marka pragnie teraz być zauważalną w sieci. W rzeczy samej, samo postawienie strony firmowej nie znaczy, że nowi klienci do nas trafią – najważniejsza jest przecież obecność na wysokich miejscach wyników wyszukiwania. Sporo małych firm, które funkcjonują wyłącznie na niewielkim obszarze albo nawet w jednej miejscowości, np. w Krakowie lub w Lublinie, zastanawia się, czy warto pozycjonować stronę firmową. Odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne – przedstaw swoje usługi docelowym klientom

Internauci szukając w wyszukiwarkach sklepów stacjonarnych albo usług używają zazwyczaj fraz lokalnych, innymi słowy mających w składzie nazwę danej miejscowości, jak np. “depilacja brwi kraków”, “ciastkarnia kraków” czy “sklep z odzieżą XXL kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla niewielkich firm na zaprezentowanie swojej oferty docelowym klientom, rezydującym w danym mieście. Usługa pozycjonowania dla firm lokalnych posiada wszystkie cechy tradycyjnego pozycjonowania. Odróżnia się w rzeczywistości tym, iż działania SEO zorientowane są na podniesienie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, m.in. przez wdrożenie zoptymalizowanego pod te frazy contentu, założenie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma czy pozyskiwanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie strony z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla biznesów z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net działa w obszarze optymalizacji, pozycjonowania oraz tworzenia stron internetowych od ponad 10 lat. Przez te lata do głębi poznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu regionalnym biznesom poprawić widoczność ich stron firmowych i tym samym pozyskać nowych klientów. Oferujemy kompleksowe działania SEO, łączące w sobie uaktualnienie contentu, optymalizację techniczną strony, jak również link building. Nad realizacją planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem działań czuwa indywidualny Account Manager, a klient może monitorować na bieżąco rezultaty pozycjonowania korzystając z naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Dane adresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]