Masz problemy ze zdolnością kredytową? Pomoże leasing bez BIK

27 lipca 2016

Leasing jest zaliczany do najczęściej wybieranych rodzajów umów cywilnoprawnych. Polega na udostępnieniu konkretnego dobra przez pierwszą stronę, w zamian za co druga musi uiścić ustalone w umowie raty. Leasing najczęściej wybierany jest przez przedsiębiorców – dzięki niemu stosunkowo mało kosztownie mogą nabyć między innymi służbowe auta czy urządzenia. Leasing nie dla wszystkich jest niestety dostępny – wiele banków niechętnie zawiera zobowiązania z przedsiębiorcami, którzy wcześniej niezbyt sumiennie spłacali pożyczki. Na szczęście dostępne są sposoby, które pozwolą na ustrzeżenie się podobnych problemów.

Leasing bez BIK – czym jest?

W podobnych przypadkach idealnym rozwiązaniem z pewnością będzie leasing bez BIK. Co prawda nie świadczy go sporo banków, ale po starannym poszukiwaniu bez trudu znajdziemy kilka propozycji. Tak możemy pokryć zakup wszelkiego rodzaju sprzętu niezbędnego do funkcjonowania firmy – sprzętów biurowych, urządzeń drukarskich, budowlanych lub CNC oraz aut.

Leasing bez BIK – co warto wiedzieć?

Wśród propozycji dużo znajdziemy tych, które nie będą do końca opłacalne – zwłaszcza, iż instytucje zmagają się z niebezpieczeństwem przerwania spłaty ustalonych w kontrakcie rat. Z tego względu wybierając leasing bez BIK należy przemyśleć decyzję razem z doświadczonym doradcą finansowym. Dzięki temu ustrzeżemy się niemiłych niespodzianek i tym samym sporych wydatków – powinniśmy bowiem pamiętać, że wiele ofert wiąże się z obowiązkiem płacenia dużych rat.