Nie tylko mapa – firma w Street View

21 września 2016

więcej

Google Street View to najciekawsze rozwiązanie internetowe współczesnego świata. Ułatwia poznawanie egzotycznych państw i dużych miast bez wychodzenia z domu – dzięki pomocy sieci www. Oprócz tego firmy w całym kraju (na przykład w Krakowie czy Poznaniu) mogą mieć pożytek z idei Street View.

Przyciągnij internautów prezentacją firmy w Street View

Nowoczesność aplikacji Street View to przede wszystkim umożliwienie odbiorcom z całego świata poznawania obcych kultur oraz architektonicznych cudów. Wystarczy wpisać w przeglądarkę Google dokładną pozycję geograficzną, a ujrzymy panoramiczne zdjęcia danego miasta lub regionu. Wydaje się, jakbyśmy byli na wirtualnej przechadzce, chodząc po wybranych uliczkach. Firma lub organ publiczny może korzystać ze Street View upubliczniając osobom zainteresowanym rzeczywiste obrazy swojego wnętrza. Ma to wielkie znaczenie szczególnie w przypadku firm usługowych. Street View stanowi doskonały bodziec zachęcający do skorzystania z naszych usług potencjalnych odbiorców.

Firma w Street View – czego najczęściej szukają odbiorcy

Należy także podkreślić, że konsumenci poszukując informacji o najbliższych restauracjach, bankach czy instytucjach publicznych, często korzystają z usługi Google Maps, która jest sprzężona ze Street View. Programy te są rzecz jasna przystosowane do urządzeń mobilnych. Trzeba jednak podkreślić wagę dobrej jakości zdjęć, zamieszczonych w tej wizytówce internetowej, bo to powoduje, że klienci dowiedzą się o naszej firmie w Street View. Jeśli więc chcemy skorzystać z tej usługi, wynajmijmy profesjonalnego fotografa.

Dane adresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]