Nie umiesz kodować? Wypróbuj generator stron www

6 września 2016

CSS, HTML czy JavaScript – to jedynie najważniejsze z rozmaitych technologii, które należy opanować, by zrobić witrynę internetową. Możemy co prawda uczynić to bez wspomnianych umiejętności, jednak rezultaty z pewnością nie będą satysfakcjonujące ani atrakcyjne dla klienta odwiedzającego naszą stronę. Co więc zrobić? Kiedy nie zamierzamy opłacać programisty, warto skorzystać z jednego z generatorów stron internetowych. Na jakich zasadach polegają takie aplikacje? Jak dużo zapłacimy za stosowanie któregoś z nich? Dlaczego opłaca się zdecydować się na to rozwiązanie?

Dla kogo jest generator stron internetowych?

Żeby stworzyć własną stronę w kreatorze, nie musimy posiadać informatycznych kwalifikacji. Narzędzia tego typu oferują nam zazwyczaj wiele layoutów do wyboru – po zdecydowaniu się na jedną propozycję, możemy od razu uzupełnić go naszymi tekstami albo zmienić go w ten sposób, by był całkowicie dostosowany do konkretnych oczekiwań. Na naszej stronie mamy szansę umieścić różne grafiki – zrobione samodzielnie, jak również pobrane z udostępnionej listy.

Generator stron internetowych – plusy

Generator stron internetowych pozwala na stworzenie witryny bez konkretnych zdolności. Poza tym wiele narzędzi online oferuje użytkownikom także inne funkcje – optymalizowanie czy darmowy hosting. Czołowe aplikacje tego rodzaju dają również możliwość połączenia zrobionej w ten sposób witryny z Facebookiem oraz innymi popularnymi portalami społecznościowymi i dzięki temu pełnego kontaktu z kontrahentami.