tani parking Balice, parking przy Balicach

Nigdy więcej problemów z dojazdem do Balic – o parkingu przy lotnisku

9 stycznia 2018

Podróż samolotem staje się coraz popularniejszym sposobem transportu, lubianym zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim wsiądziemy do samolotu, żeby udać się na wycieczkę musimy w jakiś sposób dostać się do portu lotniczego. Jeśli zdamy się na transport publiczny, nasze problemy w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak woli skorzystać z własnego samochodu, lecz to generuje problem: gdzie go zaparkować na czas naszej podróży?

Tani parking przy lotnisku – zostaw samochód pod dobrą opieką

Jasne, że najprostszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o dowiezienie na lotnisko, a następnie o odbiór po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się nocą lub w godzinach pracy. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych portów lotniczych, przykładowo w Balicach w pobliżu Krakowa, powstały całodobowe parkingi, gdzie niewielkim kosztem można zostawić samochód na kilka dni. Korzystanie z takich parkingów jest w pełni bezpieczne – nad naszym samochodem czuwa profesjonalna ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione tam samochody są ubezpieczone na czas postoju.

Pomoc techniczna, rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko – co oferują strzeżone parkingi przy lotnisku w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach zazwyczaj zapewniają również inne udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z walizkami. Pracownik parkingu odbierze nas z lotniska także po powrocie. Jeśli w naszym aucie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na tego typu parkingach można również sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Dane adresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]